Ateliere și cursuri de artă
gabriela.rus@scoalarecreativ.ro
T. +40 742 758 397
www.scoalarecreativ.ro
Title Image

Cursuri de grup Corporate

Cursuri de grup Corporate

Cursurile corporate sunt gândite cu scopul de a relaxa persoanele care muncesc foarte mult. Sunt cursuri de pictură cu scopul de relaxare, ieșire din stresul cotidian și de conectare cu ființa interioară neglijată de cele mai multe ori. Sunt întâlniri cu vizionare de filme cu subiecte din istoria artei și discuții relaxante pe baza filmului.

Rezultate:
  • Stare de relaxare a angajaților
  • O mai bună conexiune cu Sinele
  • Îmbunătățirea culturii generale
Acestea se pot desfășura de două ori pe lună, o dată pe lună sau doar ocazional.

 

Pentru mai multe detalii și înscrieri:

T: +40 742 758 397

Email: gabriela.m.rus@gmail.com